OFERTA

Oferta producenta betonu

W ofercie BAN-KOR-BET znajdą Państwo różne odmiany betonu i mieszanek betonowych o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Zajmujemy się sprzedażą betonu mostowego, betonu kontraktowego, betonu posadzkowego. Produkujemy i sprzedajemy zaprawy wylewkowe oraz stabilizacje i stabilizacje specjalne. Współpracujemy z firmami budowlanymi z Dębicy, Tarnowa i innych okolicznych miejscowości, dostarczając wysokiej jakości wyroby betonowe na place budowy. Zapewniamy duży wybór prefabrykatów betonowych, w tym płyt drogowych, nadproży, płyt ażurowych, pustaków szalunkowych, słupków granicznych geodezyjnych oraz bloczków betonowych. W zakresie naszej działalności mieszczą się ponadto usługi z zakresu sprzedaży kamieni ogrodowych ozdobnych oraz sprzedaży piasku, żwiru i soli drogowej.

PRODUKCJA BETONU


Możemy Państwu zaproponować zakup wysokiej jakości wyrobów betonowych w konkurencyjnych cenach. Posiadamy węzły betoniarskie przeznaczone do produkcji mieszanek na różnego rodzaju kruszywach.

ZOBACZ >>

TRANSPORT BETONU

Oferta firmy BAN-KOR-BET nie
ogranicza się do produkcji i sprzedaży wysokiej jakości betonu. Nasi klienci mogą liczyć na szereg dodatkowych usług, w tym transport do miejsca wykorzystania.


ZOBACZ >>

KAMIEŃ OGRODOWY


Posiadamy bardzo duży wybór kamienia ogrodowego.  Nasza oferta zawiera ponad 20 różnych rodzajów kamieni co pozwala doskonale dobrać produkt do własnych wymagań oraz do designu ogrodu.


ZOBACZ >>

PREFABRYKATY BETONOWE

W naszej firmie można zakupić prefabrykaty betonowe w dziesięciu różnych wzorach. Pustaki, ścianki, obrzeża, płyty ażurowe to tylko nie które z dostępnych prefabrykatów.


ZOBACZ >>