O FIRMIE

O FIRMIE BAN-KOR-BET

PRODUCENT BETONU

BAN-KOR-BET to firma produkcyjno-handlowa funkcjonująca na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji betonu. Przez pierwszych 10 lat działaliśmy na rynku pod nazwą BAN-KOR-BET S. C. Następnie, w 2001 roku, firma zmieniła status prawny w związku z rejestracją w Krajowym Rejestrze Sądowym. Obecna nazwa firmy to BAN-KOR-BET Sp. j.

betoniarka

Beton mostowy, kontraktowy, posadzkowy

Na rynku jesteśmy znani przede wszystkim jako producent betonu, podsypek, stabilizacji i zapraw cementowych. Zakres naszej działalności obejmuje także produkcję zapraw wylewkowych, betonów mostowych, kontraktorowych i posadzkowych, w tym betonów zbrojonych stosowanych przy wylewaniu posadzek przemysłowych. Oferujemy możliwość zamówienia betonu z wybranymi domieszkami, dostosowanymi do oczekiwań Klientów. Wytwarzamy beton między innymi z domieszkami przyśpieszającymi wiązanie oraz opóźniającymi, upłynniającymi i napowietrzającymi, a także środkami przeciwmrozowymi.

budowa mostu

USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Siedziba firmy BAN-KOR-BET w Dębicy

Oferowane przez nas wyroby przeszły badania laboratoryjne, dlatego możecie być Państwo pewni ich najwyższej jakości.
Ponadto świadczymy profesjonalne usługi w zakresie transportu betonu i zapraw, wykorzystując w tym celu wywrotki i gruszki o różnej pojemności. Zajmujemy się również pompowaniem betonu.

Nowocześnie wyposażona betoniarnia

Proces produkcji w naszej betoniarni opiera się na nowoczesnych węzłach sterowanych komputerowo o wydajności ponad 100 m3 na godzinę. Ważnymi elementami wyposażenia są też blok podgrzewania komponentów SWB i stacja recyklingu resztek mieszanki betonowej.

Zastosowanie wysokiej jakości surowców i w pełni zautomatyzowany proces produkcji są gwarancją dostarczenia Państwu betonu o najwyższej jakości i stałych parametrach wytrzymałościowych wraz z pełną dokumentacją techniczną.

Początkowo prowadziliśmy działalność na terenie Dębicy. Jednak w 2013 roku zakupiliśmy wytwórnię betonu od upadłego POLDIM-u, na skutek czego zakresem naszej działalności mogliśmy objąć również Klientów z Tarnowa, Wojnicza, Sędziszowa Małopolskiego, Tuchowa i innych okolicznych miejscowości.

W ciągu dotychczasowej działalności udało nam się nawiązać stałą współpracę w z wieloma firmami budowlanymi. Doskonale układająca się współpraca przekłada się na dobrą reputację marki BAN-KOR-BET na rynku betoniarskim.