CENNIK

Cennik

W ofercie BAN-KOR-BET znajdą Państwo różne odmiany betonu i mieszanek betonowych o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Zajmujemy się sprzedażą betonu mostowego, betonu kontraktowego, betonu posadzkowego. Produkujemy i sprzedajemy zaprawy wylewkowe oraz stabilizacje i stabilizacje specjalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

Ceny betonu –­ Tarnów, Dębica

Beton mostowy

Beton kontraktorowy

Beton posadzkowy

Wylewki betonowe

Stabilizacje z betonu i podsypki

Ceny kruszyw

Piasek płukany 0/2 mm

Żwir 2/8 mm oraz 8/16 mm

Sól drogowa

Ceny prefabrykatów betonowych

Naproża L19

Płyty drogowe

Bloczki i pustaki szalunkowe

Płyty ażurowe

Słupki graniczne geodezyjne

Ściany oporowe

Bloczki betonowe

Najwyższej jakości kruszywa i produkty betonowe

Kupisz w BAN-KOR-BET!

PRODUKCJA BETONU


Możemy Państwu zaproponować zakup wysokiej jakości wyrobów betonowych w konkurencyjnych cenach. Posiadamy węzły betoniarskie przeznaczone do produkcji mieszanek na różnego rodzaju kruszywach.

ZOBACZ >>

TRANSPORT BETONU

Oferta firmy BAN-KOR-BET nie
ogranicza się do produkcji i sprzedaży wysokiej jakości betonu. Nasi klienci mogą liczyć na szereg dodatkowych usług, w tym transport do miejsca wykorzystania.


ZOBACZ >>

KAMIEŃ OGRODOWY


Posiadamy bardzo duży wybór kamienia ogrodowego.  Nasza oferta zawiera ponad 20 różnych rodzajów kamieni co pozwala doskonale dobrać produkt do własnych wymagań oraz do designu ogrodu.


ZOBACZ >>

PREFABRYKATY BETONOWE

W naszej firmie można zakupić prefabrykaty betonowe w dziesięciu różnych wzorach. Pustaki, ścianki, obrzeża, płyty ażurowe to tylko nie które z dostępnych prefabrykatów.


ZOBACZ >>