BLOG

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami bloga

Cover Image

Jak transportować beton?

Beton jest niezbędny podczas wykonywania różnych prac budowlanych. Po przygotowaniu mieszanki ma ona jednak określony czas, w którym beton nadaje się do użycia i transportu. Dlatego ważne jest, aby beton był transportowany w odpowiedni sposób, dzięki temu nie straci swoich właściwości. Jaki sprzęt używany jest do transportu betonu i jak długo może on być przewożony?

Więcej

Cover Image

Kamienie jako ozdoba ogrodu

Ogród to wspaniałe miejsce, które daje spokój, pozwala odpocząć po stresującym dniu. Zasadnicze znaczenie ma odpowiednia aranżacja działki. Doskonałym sposobem jest zainwestowanie w kamienne ozdoby. Są one niezwykle estetyczne, wytrzymałe, a ponadto nie kosztują dużo. Zauważyć należy, że nie ma dwóch tych samych kamieni, dlatego pozwalają na stworzenie niepowtarzalnej formy, która sprawi, że ogród stanie  się wyjątkowy.

Więcej

Cover Image

Czym charakteryzuje się beton mostowy?

Beton mostowy wykorzystuje się przede wszystkim do budowania konstrukcji inżynierskich, głównie ze względu na to, że jest bardzo trwały. Najczęściej buduje się z niego mosty,  estakady i wiadukty, które wymagają szczególnej wytrzymałości, i muszą być wyjątkowo odporne na czynniki zewnętrzne, jak chociażby wiatr, deszcz, czy śnieg.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Witamy na naszym blogu

Więcej